kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

Marys56

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

TomekK

Posty: 5

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie sporo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

enriquess

Posty: 4

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odszukać najistotniejsze informację, a zarówno skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

alek5555

Posty: 8

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
Należałoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na wielu stronach możesz odszukać dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

Jarko445

Posty: 8

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a zarówno które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Kitas

Posty: 8

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

gruszk56

Posty: 6

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

hubercik67

Posty: 2