przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o sportowym przedszkolu miasteczko wilanów? Może, któregoś z was dziecko, uczy się w tym przedszkolu i chciałby podzielić się opinią na ich temat?

Miki

Posty: 1

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje wiele ciekawych i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i sprawdzić, co mają do zaoferowania. Wtedy będziesz mogła podjąć decyzje.

Kitas

Posty: 2

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się bardzo dobrze po nich rozwijać.

Kitas

Posty: 3

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najważniejsze.

Dooog

Posty: 8

 
My wybraliśmy sportowe przedszkole wilanów. Mój syn bardzo lubi uczestniczyć we wszystkich zajęciach z aktywności fizycznych. Chodzi na zajęcia fitness, rytmikę i gimnastykę. Mogę polecić Ci bardzo to przedszkole, my jesteśmy rzeczywiście zadowoleni. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej to tutaj masz linka http://www.karate-kids.pl.

Adi666

Posty: 2

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeżeli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

dada45

Posty: 2

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

czubek67

Posty: 3