Baltic Sail 2020, polecicie ?

Baltic Sail 2020, polecicie ?

W tamtym roku nie mogłem zobaczyć zlotu żaglowców. Chciałbym z tego wydarzenia zobaczyć fotografię. Czy wiecie może, gdzie znajdę zdjęcia, która pokażą mi parada żaglowców. Będę bardzo wdzięczny za podlinkowanie i strony.

przemek55

Posty: 1

 
Jeżeli interesuję Cię parada żaglowców, to zdjęcia możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam niezwykle ciekawe fotografie z każdego roku, niezwykle lubię wracać na tę stronę i oglądać zdjęcia.

Mariusz

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od paru lat.

Emilios45

Posty: 20

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

benia

Posty: 4

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednakże ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Faktycznie jest na co popatrzeć, zatem zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Mr Frog

Posty: 3

 
Baltic Sail to wydarzenie, jakie muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wówczas jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Asia

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na przeróżnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

czartoryski

Posty: 6

 
Sail Gdańsk to niesłychanie piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

wujtom

Posty: 42

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednakże wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

czdeRRR

Posty: 2