depilacja laserowa gdańsk, gdzie szukać ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie szukać ?

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

piekniśś

Posty: 2

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

iwanowskis

Posty: 12

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Jasio234

Posty: 13

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to rzeczywiście profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Marioleczka

Posty: 12

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

zenek744

Posty: 8

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Kitas

Posty: 4

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po paru miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten doświadczony.

edyta123

Posty: 11

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niesłychanie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, lecz na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Dzidzia

Posty: 6

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Jacuś

Posty: 8

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Becik45

Posty: 5