kuchnie na wymiar, poszukuję !

kuchnie na wymiar, poszukuję !

Ile może kosztować kuchnia wykonana z płyt na wymiar? Ktoś ostatnio zamawiał taką kuchnię na wymiar? Jak to sobie liczą z metra? Czekam na Wasze odpowiedzi.

udziec

Posty: 2

 
Mam starą kuchnie, dlatego mnie się podobają praktycznie wszystkie modele. Każdy jest lepszy od mojego. Muszę zebrać się i zamówić kuchnie. Nie wiem ile może mnie kosztować, ale myślę, że ceny teraz mocno poszły do góry. Na szczęście takie kuchnie zamawia się na wiele lat i to każdemu zamawiającemu się bardzo opłaca.

Facio

Posty: 5

 
Dawniej nie było tak prosto z kuchniami. Trzeba było meble dopasować do kuchni. Dzisiaj człowiek zamawiam takie kuchnie, jakie tylko chce. Koszty są inne, a wszystko zależne jest od stylu kuchni jak i od zastosowanych materiałów.

WielkiBO

Posty: 5

 
Zamawiałem dzisiejsze kuchnie na wymiar w jednej z profesjonalnych firm. Wiedzą, co jest modne, wobec tego mogą doradzić, na co pożądane byłoby wydać pieniądze. Moja wiedza też była tutaj praktycznie zerowa, a dałem radę.

Lupusx

Posty: 15

 
Mnie tez się podoba styl skandynawski. Lubię drewno, dlatego jeśli będę teraz zmieniać kuchnie to na pewno w takim stylu. Nawet, jeśli koszt będzie wysoki to mnie to nie interesuje. Liczy się efekt. Przecież kuchnię na wymiar robimy na długie lata i nie ma, co patrzeć na koszty.

Penio

Posty: 7

 
Zamawialiśmy kuchnie pod wymiar na stronie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Firma ma super ofertę. Znajomi też u nich zamawiali. Oni bardziej stawiają na klasykę, zatem wybrali kuchnie angielską, a my na nowoczesność i kuchnie industrialną.

pawel253

Posty: 5

 
Dawniej nie było tak łatwo z kuchniami. Trzeba było meble dopasować do kuchni. Dzisiaj człowiek zamawiam takie kuchnie, jakie tylko chce. Koszty są różne, a wszystko zależne jest od stylu kuchni jak i od zastosowanych materiałów.

Nim_wer

Posty: 36

 
Zawsze mi się angielskie kuchnie na wymiar podobały. Na nieszczęście nie mam w bloku miejsca. To musi być wiecej przestrzeni, bo wtedy całość prezentuje się o wiele lepiej. Może, kiedy uda mi się postawić albo zakupić dom. Wtedy pierwsze, co zrobię to zgłoszę się do firmy, która przygotowuje współczesne projekty kuchni.

Posty: 6