pościel satynowa, gdzie kupię?

pościel satynowa, gdzie kupię?

Znacie może jakieś fajne miejsce, gdzie można kupić pościel dobrego gatunku? Ogólnie to szukam czegoś naprawdę zdrowego dla całej rodziny. Dużo mówi się teraz o pościeli z wełny.

serwertus

Posty: 3

 
Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego pościel wełniana to najlepszy wybór dla całej rodziny, zachęcam do odwiedzenia tej strony http://poscielwelniana.pl. Mnóstwo wiedzy, dzięki której podejmiecie właściwą decyzję :) Obecnie nie wyobrażam sobie nocy bez pościeli z wełny.

wujtom

Posty: 42

 
Nie wiem gdzie kupić pościel z wełny, żeby była dobrego gatunku. Podobno różnią się one, więc nie chciałabym trafić na jakiś bubel lub podróbę. Może coś wiecie na ten temat, czym kierować się przy wyborze tego typu tekstyliów?

TomekK

Posty: 12

 
Kora, flanela czy satyna? Mnie w sumie jest obojętnie, ale latem to owszem wybieram pościel satynową, bo jest najdelikatniejsza i najbardziej chłodna – idealna na upały.

fruster

Posty: 3

 
Fajnie, że dzięki wam będę wiedziała gdzie kupić pościel i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Jak widać cena nie może stanowić głównego kryterium wyboru. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych zakupów.

zooazool

Posty: 7

 
Uwielbiam pościel satynową, ale ona chyba nie jest antyalergiczna. Widziałam super komplet dziecięcy, ale mam obawy, że nie zda egzaminu w pokoju dziecka, które jest alergikiem.

ciumar1

Posty: 6

 
Pościel wełniana to przede wszystkim cieplutka kołderka – najlepszy wybór na jesień i zimę, choć mówią, iż jest ona także znakomitym wyborem na lato. Dopiero będę miała okazję przetestować w okresie letnim, niemniej jednak w jesień i zimę sprawdza się świetnie.

miner23

Posty: 16

 
Pościel wełniana to przede wszystkim cieplutka kołderka – najlepszy wybór na jesień i zimę, choć mówią, że jest ona także znakomitym wyborem na lato. Dopiero będę miała okazję przetestować w okresie letnim, ale w jesień i zimę sprawdza się idealnie.

piehoot

Posty: 12

 
A u mnie od jakiegoś czasu tylko pościel wełniana. Polecam sprawdzić osobiście, albowiem sama się wahałam i nie niezwykle czułam, że to dla mnie – a jednak :) Mam nadzieję, że się przekonacie, przede wszystkim że wełniana pościel to mnóstwo zalet dla zdrowia. Polecam poczytać i wybrać taki komplet.

Bernatsti

Posty: 8

 
Fajnie, że dzięki wam będę wiedziała gdzie zakupić pościel i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Jak widać cena nie może stanowić głównego kryterium wyboru. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych zakupów.

donbagino

Posty: 15