oświetlenie led grow, gdzie kupię?

oświetlenie led grow, gdzie kupię?

Stosujecie growbox u siebie? Chcę zamówić namiot, w którym wszystko będzie już przygotowane do tego, aby można było posadzić rośliny. Nie wiem jeszcze, jaki ma być duży.

Mariusz

Posty: 1

 
Na wszystkim trzeba się znać, ale informacje i takich uprawach w domu można znaleźć w Internecie. Jeśli ktoś chce i naprawdę przyłoży się do tego to uzyska bardzo dobre efekty. Trzeba tylko włożyć w to pracę i serce.

AGDDDy1

Posty: 6

 
Uprawa roślin indoor jest prosta o ile ma się growbox i warto o to zadbać. Można kompletować sobie samodzielnie poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co oznacza, że będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na inne rozwiązanie techniczne.

Michaś

Posty: 2

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Gumis

Posty: 3

 
Na lampy led do growbox można zerknąć tutaj https://flo-grow.eu. Firma jest bardzo dobrze przygotowana. Mają lampy od różnych bardzo znanych firm, dlatego dopasowanie ich do własnych wymagań nie będzie dla nas trudne. Jeśli czegoś nie wiemy to zawsze można się z nimi skontaktować, a nam pomogą.

bydlus

Posty: 7

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

Kitas

Posty: 3

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

Klarka34

Posty: 14

 
Na szczęście dla nas wszystko można dzisiaj kupić. Jeżeli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeżeli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń niesłychanie chętnie nam doradzi i pokieruje do odpowiednich elementów.

mJaUrVcEin

Posty: 8

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić poprzez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i zbadać, co ma.

namok

Posty: 15