WITAJ

Dodaj post ! Aby inny wiedzieli wszystko !

Zaloguj się na Cowybracdzis.com.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Ostatnio dodane posty

A ja jestem team huśtawka! W ogrodzie mam klasyczną wersję i dzieci ją uwielbiają. Ale przyznaję, iż hamak jest bardziej relaksujący dla dorosłych.

Mam dwa hamaki w ogrodzie, jeden klasyczny, drugi większy dla dwóch ludzi. Różnica w komforcie jest spora. Kupowałem bezpośrednio od producenta poprzez jego stronę internetową i kontakt był niesłychanie sprawny.

U mnie królują fotele hamakowe. Mam jeden w salonie i serio robi klimat. Wystarczyło zamówić odpowiedni hak i akcesoria do hamaków, wszystko znalazłem bez problemu na stronach internetowych. Montaż nie był trudny.

© Copyright Cowybracdzis.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.